Najczęściej kupowane

Informacja

Producenci

Dostawcy

Brak dostawców

Jak wybrać silnik?

Wybierając najlepszy silnik elektryczny należy pamiętać o kilku istotnych kwestiach takich, jak solidne wykonanie, wysoka jakość materiałów czy żywotność urządzenia. Wszystkie te cechy zapewnia przedsiębiorstwo Wamasz, mające swą siedzibę w Olsztynie. Firma Wamasz ma w swojej ofercie bogaty wybór silników elektrycznych – warto zwrócić uwagę na silniki elektryczne indukcyjne jednofazowe, kołnierzowe, przeciwwybuchowe, a także silniki z hamulcem. Głównymi producentami silników oferowanych przez firmę Wamasz są CAG Electric Machinery oraz MOLL-MOTOR. Silniki te znajdują zastosowanie w wielu dziedzinach przemysłu.

Dbając o dobro i zadowolenie kupujących firma Wamasz oferuje również części zamienne, dzięki którym naprawa silników jest szybka i niedroga. Kontaktując się z przedsiębiorstwem można umówić się na sprawdzenie i naprawę silnika, zasięgnąć fachowej opinii, a także uzyskać szczegółowe informacje dotyczące urządzeń, które chcemy nabyć. Doświadczeni i dobrze przeszkoleni pracownicy firmy z chęcią udzielą nam wskazówek jaki sprzęt kupić, a także podpowiedzą nam, jak z niego korzystać.

Na uwagę zasługuje spory asortyment silników elektrycznych, jakim dysponuje przedsiębiorstwo Wamasz. Bardzo popularne są silniki elektryczne jednofazowe. Mają one obudowę aluminiową i posiadają w standardzie dwa kondensatory. Są przystosowane do zastosowań o dużej mocy rozruchowej. Silniki elektryczne jednofazowe stosowane są do napędów urządzeń rolniczych, sprzętu gospodarstwa domowego, a także w automatyce. Silniki trójfazowe natomiast mają zastosowanie jako główne napędy w większości urządzeń przemysłowych i mechanicznych takich, jak sprężarki i wentylatory. Stosowane są one w napędzie maszyn w branży przemysłowej, w gospodarstwie domowym, a także w rolnictwieSilniki elektryczne trójfazowe charakteryzują się stosunkowo niskimi kosztami eksploatacji, prostą budową i łatwą obsługą. Szczegółowe informacje na temat konstrukcji i zastosowania poszczególnych silników można uzyskać sprawdzając dane i specyfikacje danego produktu na stronie internetowej, jak również dzwoniąc bezpośrednio do firmy Wamasz.